Studio Haviq

Een website waar beeld de hoofdrol speelt

Videocamera filmt een interview tijdens de opname van een bedrijfsvideo.
Vraag van de klant

Studio Haviq is een foto- en videografiestudio waar beeld centraal staat. En laat dat nou precies zijn waar Nander goed in is. We kennen hem al jaren als onze vaste fotograaf, dus hoe tof is het dat wij nu zijn online visitekaartje mochten maken?

Nander zocht een website die net zo sterk is als zijn werk. Eentje waarop zijn foto's en video's echt de aandacht krijgen die ze verdienen. Geen ingewikkeld gedoe, gewoon een website die laat zien wat hij maakt en wie hij is.

KLANTNAAM
Studio Haviq
DOORLOOPTIJD
6 weken
DIENSTEN
Branding
Website
JAAR
2025
BRANCHE
Media & contentcreatie
Mock-ups van een maatwerk website ontwikkeld in Webflow.
Fotograaf van Studio Haviq voert een telefoongesprek op kantoor.
Overzicht van het webdesign voor de website van Studio Haviq, ontwikkeld in Webflow.
No items found.
Branding

Niet alleen een nieuwe website

De uitdaging? Een website bouwen waarop al dat beeld goed tot zijn recht komt, zonder dat bezoekers hoeven te zoeken naar waar ze moeten zijn. Want mooie foto's zijn één ding, maar een website moet ook gewoon fijn werken.

En qua stijl? Daar mochten we helemaal losgaan.

"Zolang het er maar tof uitziet." Dat waren de woorden van Nander. Dus gingen we aan de slag met nieuwe kleuren, speelse elementen en een ontwerp dat past bij Studio Haviq: creatief, uitgesproken en altijd to the point.

Homepage van de maatwerk Webflow-website voor Studio Haviq.
Mobiel webdesign voor de contactpagina van de Studio Haviq-website.
Mock-up van de fotografiepagina op de Webflow-website van Studio Haviq.
No items found.
Het resultaat

Het nieuwe DNA van Studio Haviq

Het resultaat is een website waarin het werk van Nander alle ruimte krijgt. Foto's, video's en projecten staan centraal en worden ondersteund door subtiele animaties en interactieve elementen. Zo blijft de website in beweging zonder af te leiden van waar het echt om draait: het werk van Studio Haviq.

Creatieve lightpainting in de fotostudio van Studio Haviq.
Mobiele weergave van de Studio Haviq-website op een smartphone.
Videocamera filmt een interview tijdens de opname van een bedrijfsvideo.
No items found.
Ontwikkeling van een maatwerk website in Webflow met CMS-structuur
Webflow expert gespecialiseerd in het ontwerpen en ontwikkelen van websites
Strategisch overleg tussen collega's over marketing en communicatie
Beschikbaar voor projecten

Wil je sparren over jouw website? webflow expert rik staat voor je klaar!